Marzysz o tym, aby Twoje auto wyglądało jak po wyjeździe z salonu? Zainwestuj w folie PPF. Najlepszą ochronę lakieru!

Folie PPF czyli Paint Protection Film, czy ta inwestycja się opłaca?

Odpryski, obicia parkingowe, zarysowania, wgniecenia – oto codzienność każdego użytkownika czterech kółek. Jeśli marzysz o tym, aby Twoje auto wyglądało jak po wyjeździe z salonu, zainwestuj w folie PPF. To aktualnie najlepsza i najtrwalsza ochrona lakieru Twojego samochodu.
Oklejenie auta folią PPF wiąże się z dość dużym wydatkiem. Nic więc dziwnego, że wiele osób, przed podjęciem decyzji o zainwestowaniu w folie PPF, zastanawia się, czy to na pewno dobry pomysł.

Podpowiadamy, dlaczego warto:

PO PIERWSZE – GRUBOŚĆ

Jednym z głównych powodów, dla których warto okleić auto folią PPF, jest jej grubość. W zależności od producenta, waha się ona od 150 do 400 mikronów. Samochód ma średnio od 80 do 130 mikronów. Jak widać, dzięki folii możemy zyskać nawet 2 razy więcej warstwy ochronnej!M

ZRYWASZ, KIEDY CHCESZ

Folię PPF możesz zerwać w dowolnym momencie. Nie potrzebujesz do tego specjalistycznych narzędzi. Wystarczy kilka minut, by przywrócić tzw. stan sprzed folii.

SAMOREGENERACJA, CZYLI CZARY MARY

Folia PPF sama się naprawia. I wcale nie czarujemy, to fakt. Kiedy zaaplikowana na aucie folia zostanie porysowana, wszystkie rysy niwelują się w sekundę pod wpływem temperatury. I po zniszczeniach nie pozostaje żaden ślad.

Pomysł na folię

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów folii: od bezbarwnych, przez imitację carbonu, po folie kolorowe, dzięki którym możliwa jest zmiana koloru auta. Folie nakłada się: na wszystkie elementy lakierowane, szyby, reflektory, elementy aluminiowe. PPF to świetny pomysł na ciekawą stylizację auta i skuteczną ochronę.

Kto może wykonać usługę montażu folii?

powłoki ochronne ceramik technik car detailingSprawdź ofertę folii ochronnych PPF Ceramik Technik Car Detailing >

Chcesz utrzymać auto w idealnym stanie?Interesuje Cię poprawa jego stanu?

Sprawdź ofertę car detailingu Ceramik Technik: