Dlaczego warto postawić na odświeżenie i czym różni się jednoetapowa renowacja lakieru od dwuetapowej?

Polerowanie aut jest usługą potrzebną. Pod wpływem eksploatacji lakier samochodowy zaczyna się niszczyć, rysować, a w niektórych miejscach nawet korodować. Na wygląd oraz poziom zniszczenia wpływają nie tylko uszkodzenia mechaniczne, ale także te, spowodowane przez wysokie i niskie temperatury, kwaśne deszcze, grad, kurz czy wytrącenia metaliczne.

Choć nowe samochody mogą także wymagać korekty lakieru to zdecydowanie częściej na odświeżanie samochodu decydują się właściciele pojazdów z większym przebiegiem. Jest to uwarunkowane chęcią usunięcia lub zmniejszenia widoczności rys czy hologramów, powstałych przy nieodpowiedniej pielęgnacji samochodowej czy uszkodzeniach mechanicznych. Polerowanie lakieru samochodowego może znacznie zmniejszyć widoczność mikrouszkodzeń, które psują wygląd pojazdu. Renowacja lakieru może zostać połączona z jego zabezpieczeniem, by po wizycie w naszym salonie stan samochodu nie tylko uległ poprawie, ale także był nienaganny przez następne lata. Renowacja lakieru to nie tylko opieka nad zewnętrzną częścią samochodu, ale również wewnętrzną. Jedno i dwu etapowa korekta lakieru zakłada również czyszczenie wnętrza, szyb, felg i karoserii.

Jednoetapowa renowacja lakieru

Jednoetapowa renowacja lakieru to kompleksowe czyszczenie oraz pielęgnowanie całego samochodu. Przed polerką mechaniczną czyścimy wszystkie felgi, szyby oraz usuwamy pozostałości kleju czy żywicy. Dodatkowo wykonujemy podstawowe czyszczenie wnętrza pojazdu. Odnowa One Step charakteryzuje się także dokładnym usunięciem rys oraz mikrouszkodzeń powstałych w wyniku wieloletniej eksploatacji. Odświeżanie lakieru jest także świetnym przygotowaniem do położenia powłoki ceramicznej lub folii. Zastosowanie takiego zabezpieczenia pozwoli dłużej cieszyć się pięknym wyglądem pojazdu oraz będzie najlepszą i długotrwałą ochroną przed niszczeniem się lakieru. Należy pamiętać, że nie zawsze stan lakieru pozwala na konserwację specjalną folią lub powłoką ceramiczną.

Dwuetapowa renowacja lakieru

Dwuetapowa renowacja lakieru to profesjonalne polerowanie lakieru, usuwanie rys i uszkodzeń. Do czyszczenia i pielęgnacji Twojego samochodu używamy produktów najwyższej jakości, stworzonych, by jak najlepiej zadbać o Twój pojazd. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi narzędziami i maszynami, dzięki którym odnowa lakieru przebiegnie na najwyższym poziomie. Dwuetapowa renowacja lakieru to profesjonalne usunięcie zmatowień, rys i poblasków. Stanowi także świetną podstawę do wykonania późniejszych zabiegów zabezpieczających karoserię przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi czy innymi uszkodzeniami.

Chcesz utrzymać auto w idealnym stanie?Interesuje Cię poprawa jego stanu?

Sprawdź ofertę car detailingu Ceramik Technik: